Çantë supi Parfois

2290L

SKU: 193591_TU

Çantë supi me dy rripa të gjatë dhe me disa xhepa

m
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me dy rripa të gjatë dhe me disa xhepa, mbyllja me zinxhir dhe me buton magnetik. 10% Poliuretan 90% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit