Çantë supi Parfois

SKU: 181053

Çantë supi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël me rrip të gjatë Perberje 90%Poliester 10%imitim lëkurë / Guacke: 20%Poliester 80%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA