Çantë supi Parfois

SKU: 194151_EC

Çantë supi me dy tonalitete, e përshtatshme për mbajtjen e laptopit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me dy tonalitete, e përshtatshme për mbajtjen e laptopit, mbyllje me zinxhir. 80% Pambuk 20% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë