Çantë supi Parfois

SKU: 181016

Matjet cm: 27x16x9 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 39

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Materiali Kryesor: 100% Poliuretani
Matjet cm: 27x16x9 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 39
Lloji i hapjes: Zinxhir Perberje 95%Poliester 5%imitim lëkurë / Guacke: 100%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA