Çantë supi, Parfois

3890L

SKU: 195632_EC

Çantë supi efekt lëkurë me disa tonalitete

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë me disa tonalitete dhe mbyllje me zinxhir. Me përmasa 33x29x9cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë