Çantë supi, Parfois

2793L

SKU: 194409_EC

Çantë supi efekt lëkurë, me disa xhepa në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir

s
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, me disa xhepa në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir. Me përmasa 26x19x9cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

Përzgjidh masën