Çantë supi Parfois

SKU: 181014

Matjet cm: 29.5x20x10 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 20

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Materiali Kryesor: 100% Poliuretani
Matjet cm: 29.5x20x10 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 20
Lloji i hapjes: Zinxhir Perberje 95%Poliester 5%imitim lëkurë / Guacke: 100%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA