Çantë supi, Parfois

SKU: 195613_SW

Çantë supi me thurje dhe me rrip zinxhiri

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me thurje dhe me rrip zinxhiri, mbyllje me tokëz metalike. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë