Çantë supi, Parfois

SKU: 195650_WT

Çantë supi e sheshtë në formë drejtkëndore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e sheshtë në formë drejtkëndore, mbyllje me zinxhir me përmasa 24x2x18cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë