Çantë supi, Parfois

SKU: 193507_WT

Çantë e sheshtë supi, efekt lëkurë, në formë drejtkëndore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e sheshtë supi, efekt lëkurë, në formë drejtkëndore, mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë