Çantë supi, Parfois

SKU: 196984_CA

Çantë supi efekt lëkurë, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 30x18x12cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë