Çantë supi, Parfois

SKU: 161580_NV

Çantë e sheshtë supi në formë drejtkëndore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e sheshtë supi në formë drejtkëndore, mbyllje me zinxhir me përmasa 24x17x3cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë