Çantë supi, Parfois

SKU: 191034_BK

Çantë supi me rrip zinxhiri dhe mbyllje me buton magnetik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me rrip zinxhiri dhe mbyllje me buton magnetik, me përmasa 22x15x13cm. 80% Poliuretan 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë