Çantë supi, Parfois

SKU: 196435_EC

Çantë supi efekt lëkurë, me një xhep në pjesën e jashtme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, me një xhep në pjesën e jashtme, mbyllje me zinxhir me përmasa 44x31x12cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë