Çantë supi, Parfois

SKU: 197352_GN

Çantë supi efekt lëkurë me rrip zinxhiri

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë me rrip zinxhiri, mbyllje me buton me përmasa 22x13x7cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë