Çantë supi, Parfois

3990L

SKU: 200338_EC

Çantë supi, Parfois

s
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me dy rripa të shkurtër dore dhe një rrip të gjatë rezervë. Përmasat: 28x20x13cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë