Çantë supi, Parfois

4490L

SKU: 205365_BL

Çantë supi, me doreza dhe rrip të gjatë të rregullueshëm. Përmasat: 27x21x13cm.

l
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi, me doreza dhe rrip të gjatë të rregullueshëm. Përmasat: 27x21x13cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë