Çantë supi, Parfois

3590L

SKU: 209544_GN

Çantë supi, me mbyllje me magnet dhe rrip të gjatë. Përmasat: 23x20x8cm.

l
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi, me mbyllje me magnet dhe rrip të gjatë. Përmasat: 23x20x8cm.100%Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë