Çantë supi Parfois

1995L

SKU: 184363

Çantë supi + një çantë e vogël e brendshme

l
blu
E zeze
Gold
kafe
Kamel
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me lidhëse anësore, mbyllje me zinxhir dhe me një çantë të vogël kontrastuese të brendshme. 90% Poliester, 10% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë