Çantë supi Parfois

2793L

SKU: 185117

Çantë supi + Çantë e vogël e brendshme

l
bezhe
blu
E zeze
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me rrip kontrastues dhe mbyllje me zinxhir + një çantë e vogël e brendshme. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë