Çantë supi Parfois

2290L

SKU: 180856

Çantë supi me xhep të jashtëm

m
bezhe
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi, mbyllje me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm, me rrip me gjatësi të rregullueshme. 95% Poliester, 5% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë