Çantë supi Parfois

SKU: 185588

Çantë supi me teksturë reliev

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi, dizajn me teksturë reliev, me rrip me gjatësi të rregullueshme, mbyllje magnetike dhe me një xhep të brendshëm. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë