Çantë supi Parfois

2190L

SKU: 189207

Çantë e vogël supi në teksturë lëkure

s
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë e vogël supi në teksturë lëkure me rrip me gjatësi të rregullueshme, zinxhir të sipërm dhe logo. 100% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë