Çantë supi Parfois

3490L

SKU: 188780

Çantë e vogël supi në teksturë lëkure

m
Kafe
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi në teksturë lëkure me rrip me gjatësi të rregullueshme, zinxhir të sipërm dhe me xhep të brëndshëm 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë