Çantë supi Parfois

4490L

SKU: 186884

Çantë e vogël supi me dy rripa të gjatë gjysëm zinxhi dhe gjysëm efekt lëkurë

m
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me dy rripa të gjatë gjysëm zinxhi dhe gjysëm efekt lëkurë, me 3 xhepa me mbyllje me zinxhir100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë