Çantë supi Parfois

3743L

SKU: 186896

Çantë supi, me rrip të gërshetuar, mbyllje me buton magnetik

m
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi, me rrip të gërshetuar, mbyllje me buton magnetik, efekt kamoshi, dhe me një zinxhir në pjesën e brendshme90% Poliestër 10% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë