Çantë supi për femra, Kristine, ALDO

9190L

SKU: 13629995

Çantë supi për femra, me doreza dhe rrip të gjatë të rregullueshëm.

E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi për femra, me doreza dhe rrip të gjatë të rregullueshëm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë