Çantë supi për pazare lëkurë, Carpisa

15600L

SKU: BPB73701543

Çantë supi për pazare, nga linja Clara by Carpisa me lëkurë të butë, modeli, i rehatshëm dhe i gjerë, është i pajisur me një mbyllje me zinxhir, tre xhepa të brendshëm, një xhep të jashtëm në anën e pasme, doreza të mëdha dhe një rrip supe të lëvizshëm dhe të rregullueshëm.

Bojeqielli
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Lëkurë , Përmasat: 14X38X29

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë