Çantë supi për përditshmëri, Parfois

SKU: 200632_BK

Çantë supi për përditshmëri, me dy doreza dhe rrip të gjatë rezervë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi për përditshmëri, me dy doreza dhe rrip të gjatë rezervë.LINING: 30%Polyester, 70%Polyurethane / Exterior: 100%Polyurethane

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë