Çantë supi rrip me zinxhirë, Carpisa

3500L

SKU: BCB79701543

Çantë supi rrip me zinxhirë, nga linja Marina V1 prej lëkure me tegela, ka një dizajn të mbledhur me palosje, një hapje të gjerë, një rrip të lëvizshëm me zinxhir në krah dhe një ndarje të brendshme me dy xhepa.

Bezhë
E zeze
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliestër , Përmasat: 9X25X14

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë