Çantë supi, Sloana, ALDO

6990L

SKU: 13629993

Çantë supi, me doreza dhe rrip të gjatë. Mbyllje me zinxhir.

Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi, me doreza dhe rrip të gjatë. Mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë