Çantë supi Springfield

3490L

SKU: 8529922

Çantë supi me thurje me dy tonalitete

U
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Çantë supi me rrip me gjatësi të rregullueshme, me teksturë thurjeje me dy tonalitete dhe mbyllje me zinxhir. 48% Poliuretan, 36% Poliester, 16% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, U

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA