Çantë me efekt lëkure krokodil Carpisa

SKU: BS916602S20

Çantë supi me efekt lëkure dhe me rrip zinxhiri

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë lëkure krokodili, mbyllje në formë kapaku me pjesë metalike dhe me rrip të gjatë zinxhiri.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas ngjyrës