Çantë supi zarf Carpisa

5000L

SKU: BS964401W20

Çantë supi zarf e vogël efekt lëkurë , me tokëz metalike për mbërthim dorezë dhe rrip të gjatë zinxhir.

7X21X15
bezhe
E zeze
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Çantë supi zarf e vogël efekt lëkurë , me tokëz metalike për mbërthim dorezë dhe rrip të gjatë zinxhir.

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

7X21X15, MASE STANDARTE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Color Filter

E ZEZE, BEZHE, BLU