Çantë supi zarf Carpisa

5600L

SKU: BS964402W20

Çantë supi zarf madhësi mesatare efekt lëkurë , me tokëz metalike për mbërthim dorezë dhe rrip të gjatë zinxhir.

10X28X19
bezhe
E zeze
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Çantë supi zarf madhësi mesatare efekt lëkurë , me tokëz metalike për mbërthim dorezë dhe rrip të gjatë zinxhir.

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

10X28X19, MASE STANDARTE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Color Filter

E ZEZE, BEZHE, BLU