Çantë supi Mango

1295L

SKU: 87052522

Çantë me efekt lëkure

99
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë me efekt lëkure, rrip të shkurtër dhe mbyllje me zinxhir. 100% POLIURETAM

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA