Çantë supi,Parfois

4490L

SKU: 197753_CA

Çantë me zinxhir Dorezë e dyfishtë. Rrip kryq i rregullueshëm dhe i shkëputshëm.

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Materiali kryesor: 100% poliuretani
70% poliestër, 30% alumin
Veshja: 90% poliestër, 10% poliuretani
Përmasat cm: 25x21x8 (LxHxë)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 55
Lloji i hapjes: ZIPPER

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë