Çantë telefoni me kontrast ngjyrash Parfois

1590L

SKU: 187455

Çantë telefoni me efekt lëkure dhe shirita shumëngjyrësh

m
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë telefoni që mbyllet me zinxhir dhe me rrip supi; me teksturë lëkure krokodili dhe me kontrast ngjyrash. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë