Çantë telefoni me printe gjethesh Parfois

SKU: 187520

Çantë telefoni me rrip për mbajtje në sup

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë telefoni me printe gjethesh, me disa xhepa dhe me rrip për mbajtje në sup. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë