Çantë telefoni Parfois

3490L

SKU: 192483_GN

Çantë telefoni me rrip zinxhirir dhe me printe me disa tonalitete

l
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë telefoni me rrip zinxhirir dhe me printe me disa tonalitete, me një xhep në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë