Çantë telefoni Parfois

2790L

SKU: 189514

Cantë telefoni dhe kuletë me printe

m
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Cantë telefoni dhe kuletë me palosje dhe mbyllje me buton, me rrip të gjatë për mbajtjen në sup.100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë