Çantë telefoni Parfois

SKU: 188376

çantë telefoni efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

çantë telefoni efekt lëkurë, mbyllje me buton magnetik dhe me një detaj tokëze ,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë