Çantë termale Carpisa

2200L

SKU: AA985302441

Çantë termale ideale për mbajtje ushqimi apo pijesh

18X30X30
blu
Blu mente
E verdhe
korale
roze
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë termale me dizajn unisex, ideale për mbajtjen e freskët të ushqimeve dhe pijeve, që mund të mbahet si çantë supi ose çantë shpine me rripa të rregullueshëm. 80% Poliester, 20% Alumin

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë