Çantë tualeti linja Cloe, Carpisa

1100L

SKU: ANA12603541

Çantë tualeti për femra nga linja Cloe V6 nga Carpisa në material me ngjyra solide me shkëlqim. Modeli përmban një rrip dore të lëvizshëm në anë dhe një mbyllje praktike me zinxhir. E përkryer për ruajtjen e sigurt të sendeve të banjës që dëshironi të merrni me vete.

5X19X16
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë tualeti për femra nga linja Cloe V6 nga Carpisa në material me ngjyra solide me shkëlqim. Modeli përmban një rrip dore të lëvizshëm në anë dhe një mbyllje praktike me zinxhir. E përkryer për ruajtjen e sigurt të sendeve të banjës që dëshironi të merrni me vete.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë