Çantë udhëtimi, Carpisa

2400L

SKU: ANB45101443

Çantë udhëtimi, e pajisur me disa ndarje dhe xhepa. Përmasat: 24.5×22.5x12cm

E zeze
Rozë
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë udhëtimi, e pajisur me disa ndarje dhe xhepa. Përmasat: 24.5×22.5x12cm.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,