Çantë udhetimi, Carpisa

1900L

SKU: ANB33507943

Çantë udhetimi, e pajisur me mbyllje zinxhir, xhep të jashtëm dhe grep në anën e pasme.

Jeshile e erret
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Poliestër 100 % , Permasat:10X28X12

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë