Çantë xhinsi me zinxhir Parfois

1745L

SKU: 187366

Çantë me efekt xhinsi dhe me tegela të qepur

m
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë me efekt xhinsi dhe me tegela të qepur, mbyllje me zinxhir dhe me rrip me gjatësi të rregullueshme. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë