Cizme Okaidi

5092L5262L

SKU: 76077

Cizme deri tek kyci i këmbës, më zinxhir në pjesën anësore

26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Cizme deri tek kyci i këmbës , me efekt lëkurë dhe shkelqim, mbyllje më zinxhir për tu veshur lehtësisht .

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë