Çizme të shkurtra Geox

SKU: D16NMA000TUC9999

Çizme të shkurtra me takë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çizme të shkurtra me takë, me efekt lëkurë. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit