Çizme të shkurtra Mango

5694L

SKU: 87091037

Çizme të shkurtra me rrip me tokëz

36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çizme të shkurtra me rrip me tokëz m, me majë të rrumbullakët , lidhëse dhe zinxhir anësor. 100% lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39, 40

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA